10:42 Здійснення організаційно-методичного супроводу впровадження СП(ПТ)О з робітничих професій | |
Із метою здійснення організаційно-методичного супроводу впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Бармен» та «Соціальний робітник», затверджених наказами Міністерства освіти і науки України від 28.10.2020 № 1325 та від 05 січня 2021 р. № 25 відповідно, у режимі online відбулися засідання робочих груп з числа педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників із зазначених професій, щодо розроблення проєктів освітніх програм. ![]() Учасниками обговорені зміст компетентностей майбутніх випускників, шляхи їх формування, надані пропозиції щодо визначення навчальних предметів у освітній програмі та розподілу кількості годин між предметами. ![]() За результатами засідання ухвалили: розробити проєкти освітніх програм та надати їх для перегляду методисту НМЦ ПТО у Миколаївській області.
| |
|