close

Щодо проведення VI конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти
[ Викачати з сервера (52.0 Kb) ]05.01.2016, 10:40

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області доводить до Вашого відома, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.12.2015 №1/9-614 «Щодо участі у VI конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти» з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету, стимулювання ініціативи у цій сфері Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться VI конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти (далі – Конкурс).

Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Веб-сайт має бути оновлений/створений у 2015 році.

Кожний сайт оцінюється за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Додатково веб-сайти оцінються в номінації « Вебометричний рейтинг».

До участі у Конкурсі запрошуються освітні заклади, у тому числі, професійно-технічні навчальні заклади.

Для участі у Конкурсі за бажанням навчального закладу необхідно на електронну адресу contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 15 лютого 2016 року.

Більш детальну додаткову інформацію щодо Конкурсу можна знайти за посиланням inau.org.ua

Категорія: Листи | Додав: vaSKIN
Переглядів: 655 | Завантажень: 10