close

Щодо продовження терміну реєстрації для участі в ЗНО
[ Викачати з сервера (27.5 Kb) ]25.05.2022, 11:24

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області інформує, що 24 березня 2022 року відбулося засідання Верховної Ради України, у ході якого депутатами підтримано законопроєкт № 7132, за яким здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

Крім того, цим законопроєктом передбачено, що у 2022 році прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра буде здійснюватися в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Наразі Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України плідно співпрацює з Міністерством освіти і науки України, з представниками вищої і загальної середньої освіти із розроблення Порядку зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. Тобто документа, який би відповів на всі ті питання, що є актуальними для вступників. Попередньо розглядається можливість проведення тестування в комп’ютерному форматі.

Міністерство освіти і науки України наразі не готове повідомити, які іспити та у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію можливо отримати з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

Шановні керівники! Якщо у підпорядкованому вам закладі є учні, які у цьому році розглядають можливість вступу до закладів вищої освіти України, просимо детально ознайомитися з важливою інформацією для вступників і керівників закладів освіти, що розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: https://testportal.gov.ua/vazhlyva-informatsiya-dlya-vstupnykiv-i-kerivnykiv-zakladiv-osvity/

Звертаємо увагу методичних служб на подовження терміну реєстрації для участі у ЗНО (до 09 квітня 2022 року) та зміну регіонального центру оцінювання якості освіти для закладів освіти Миколаївської області (Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти, вул. Академіка Корольова, 26, м. Одеса, 65114, (048)784-69-95, rc.odesa@od.testportal.gov.ua).

Ми розуміємо, що ви працюєте в непростих умовах, але давайте допоможемо нашим випускникам вступити до омріяних закладів вищої освіти. Для цього просимо вас стежити за новинами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) й заходити до свого Кабінету керівника. Після опрацювання документів у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. По змозі просимо передавати цю інформацію учням, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де абітурієнти перебуватимуть на період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー не хвилюйтеся: найближчим часом УЦОЯО повідомить, як діяти випускникам у такій ситуації.

З оперативною інформацією про всі новини щодо вступної кампанії ви можете знайомитися на сайтах УЦОЯО (https://testportal.gov.ua/) та Одеського РЦОЯО (rc.odesa@od.testportal.gov.ua).

Категорія: Листи | Додав: vaSKIN
Переглядів: 130 | Завантажень: 9